Znajdź nas na:
Bądź na bieżąco:
Kontakt więcej
2018.03.20

Już dziś koncert The Necks!

Legendarme australijskie trio THE NECKS kolejnym wykonawcą cyklu "Something must break", którego kuratorem jest Artur Rojek 

 

 22 marca,  godz. 19.00 Małopolski Ogród Sztuki! Bilety już w sprzedaży!

Największe trio na świecie - pisał o nich Geoff Dyer z New York Timesa. Podobnych komplementów nie szczędzą The Necks nie tylko dziennikarze, ale i muzycy. Karl Hyde, wokalista Underworld, określił wspólny występ z triem mianem jednego z najważniejszych w swojej całej karierze. W ciągu trzech dekad działalności The Necks współpracowali m.in. Brianem Eno, Ilanem Volkovem i Swans. Ich dobrym "znajomym" jest także krajan z Antypodów - Nick Cave. W styczniu bieżącego roku otwierali jego występy podczas australijskiego tournee. W lutym ukazał się natomiast już 17 w dorobku tria album "Unfold". The Necks będą go promować także w Polsce. Zespół przyjął zaproszenie Artura Rojka i wystąpi w Krakowie na scenie MOS, jako kolejny wykonawca projektu Something Must Break.

 

Bilety: 50 zł; w dniu koncertu 60 zł - dostępne online, w kasie Teatru oraz kasie MOS (na dwie godziny przed każdym wydarzeniem)

 

Zapraszamy serdecznie!Znajdź nas na:
Bądź na bieżąco:
Kontakt więcej
Znajdź nas na:
Bądź na bieżąco:
Kontakt więcej