Znajdź nas na:
Bądź na bieżąco:
Kontakt więcej

American Honey - Barany w MOSie 5IV

MOSKINO


tytuł oryginalny: American Honey

reżyseria: Andrea Arnold
aktorzy: Sasha Lane, Shia Labeouf, Riley Keough

czas trwania: 162 min. 
produkcja: USA/Wielka Brytania 2016 
premiera: 2017-03-31
język: angielski 
napisy: polskie
in English with Polish subtitles

 

MFF w Cannes 2016: Nagroda Jury za najlepszy film (Andrea Arnold) 
Brytyjskie Niezależne Nagrody Filmowe BIFA 2016: najlepszy brytyjski film niezależny, najlepsza aktorka (Sasha Lane), najlepszy reżyser (Andrea Arnold), najlepsze osiągnięcie techniczne (Robbie Ryan za zdjęcia)

 

18-letnia Star (debiutująca na ekranie Sasha Lane) o niczym bardziej nie marzy niż o wyrwaniu się z małego miasteczka, gdzie mieszka z ojczymem i młodszym rodzeństwem. Po kolejnej domowej kłótni porzuca dotychczasowe życie i dołącza do przypadkowo spotkanej grupy rówieśników, którzy wspólnie krążą po Ameryce. Łączy ich poszukiwanie przygody i łatwych pieniędzy. Włóczęga jest ich codziennością, motele ich domem, a życie – niekończącą się zabawą w rytmie popularnych hitów. Przewodzi im Crystal (Riley Keough), decydująca o tym, kto zostanie przyjęty do grupy, a kto wyrzucony. Jej najbliższy współpracownik – Jake (Shia LaBeouf) – bierze Star pod swoje skrzydła. Ich wspólne przygody na granicy prawa wkrótce przeradzają się we wzajemną fascynację i uczucie, które zostanie wystawione na próbę.

 

Reżyserka Andrea Arnold (Fish TankWichrowe wzgórza) stworzyła współczesną opowieść inspirowaną autentycznymi historiami. W rolach drugoplanowych wystąpili debiutanci: młodzi ludzie, których Arnold napotkała na ulicach amerykańskich miast. I to właśnie oni wybrali utwory, które złożyły się na ścieżkę dźwiękową (w tym piosenki takich artystów, jak: Rihanna, Calvin Harris, Sam Hunt, Lee Brice, Raury, The Raveonettes, Bruce Springsteen). To nowoczesne kino drogi, którego młodzi bohaterowie szukają niezależności i wolności.

 

ZOBACZ ZWIASTUN


Bilety:

KUP LUB REZERWUJ BILET ONLINE

Normalny- 22 zł

Ulgowy- 15 zł 

05 Kwietnia 2017 godzina 14.00

Organizatorzy:

   

Znajdź nas na:
Bądź na bieżąco:
Kontakt więcej
Znajdź nas na:
Bądź na bieżąco:
Kontakt więcej