Znajdź nas na:
Bądź na bieżąco:
Kontakt więcej

Ghost in the Shell 2D 13IV

MOSKINO


tytuł oryginalny: Ghost in the Shell

reżyseria: Rupert Sanders
aktorzy: Scarlett Johansson, Pilou Asbæk, Michael Pitt, Juliette Binoche

czas trwania: 107 min. 
produkcja: USA 2017 
premiera: 2017-03-31
język: angielski 
napisy: polskie
in English with Polish subtitles

 

 

Rok 2029. Major do zadań specjalnych, jedyna taka na świecie cyborgiczna hybryda człowieka i robota (Scarlett Johansson), stoi na czele tajemniczej Sekcji 9, elitarnej jednostki specjalizującej się w walce z najniebezpieczniejszymi cyberprzestępcami. Sekcję 9 czeka największe wyzwanie w historii jednostki. Stanie przed obliczem wroga, którego jedynym celem jest wymazanie postępów technologii wirtualnej, której bohaterka zawdzięcza swoje istnienie.

 

Imponujący rozmachem film oparty na kultowej japońskiej mandze science-fiction pod tym samym tytułem, autorstwa Masamune Shirow. W świecie, w którym zaawansowana technologia i elektronika ma swój udział właściwie w każdej dziedzinie ludzkiego życia, bohaterowie Ghost in the shell zmagają się z fundamentalnymi pytaniami. Jaka jest definicja człowieka w świecie, w którym można skopiować ludzki umysł i zastąpić jego ciało materiałem syntetycznym? Czym dokładnie jest tytułowy ghost - ludzka dusza - zamknięta w cybernetycznym ciele? Gdzie leży granica między człowiekiem a maszyną, kiedy różnice między nimi są bardziej filozoficzne niż fizyczne?

 

| In the near future, Major is the first of her kind: A human saved from a terrible crash, who is cyber-enhanced to be a perfect soldier devoted to stopping the world's most dangerous criminals.

 

ZOBACZ ZWIASTUN


Bilety:

KUP LUB REZERWUJ BILET ONLINE 

Ulgowy 15 zł 

Normalny 22 zł 

13 Kwietnia 2017 godzina 21.15

Organizatorzy:

  

Znajdź nas na:
Bądź na bieżąco:
Kontakt więcej
Znajdź nas na:
Bądź na bieżąco:
Kontakt więcej